Služby

Vyberte si ze široké nabídky služeb našeho salonu. Cvičením nejen tvarujete svoje tělo, ale také preventivně zpšujete svou kondici a tím i zdraví a psychickou pohodu.

Příjemné prostředí a milý personál Vás budou vždy motivovat a hýčkat...


Fitness

Pro posílení celého těla můžete navštívit naši mini posilovnu. V posilovně Vás nikdo nesoudí podle značky oblečení, velikosti, ani kvality make-upu. Přesvěčte se na vlastní kůži, že posilovna může být příjemným a pohodovým místem. V naší posilovně je vítána každá žena. Pokud jste v posilovně nikdy nebyla a nejste si jistá, využijte cvičení s fitness trenérkou za bezkonkurenční ceny.

Relaxace

Součástí našeho salonu jsou americké rehabilitační stoly, které Vaše tělo nejen procvičí a zeštíhlí, po každé hodině se cítíte velmi odpočinutá. Vhodným doplněním tohoto relaxačního a rehabilitačního cvičení je masáž na Rolleticu, která aktivuje akupresurní body a Vaše tělo se hned cítí o něco lépe.

Náš salon nabízí aktivní i méně aktivní vyžití opravdu pro každou ženu v každém věku. Odpočívejte aktivně a hlavně s námi! Nejen, že se budete cítit skvěle, ale i Vaše okolí si brzy všimne změn, které Vaše aktivity doprovázejí.